Новини 17:56

СБУ затримала заступника "міністра спорту" самопроголошеної "ради міністрів" окупованого Криму

Зазначається, що кримінальне провадження відкрито за ч. 1 ст. 111 («державна зрада») ККУ.

Працівники контррозвідки Служби безпеки України повідомили, що відбулоася операція зі затримання екс-заступника "міністра спорту" "самопроголошеної ради міністрів" окупаційної влади.

 

Зазначається, що «міністра» затримали у пункті пропуску «Каланчак» на адміністративному кордоні з тимчасово анексованою АР Крим.

 

«Колишній український чиновник з квітня 2015 року до травня 2016-го перебував на посаді заступника так званого Мінспорту Республіки Крим. Після звільнення з посади він продовжив антиукраїнську діяльність у складі робочої групи із створення Державної програми окупаційної влади «Патріотичне (військово-патріотичне) виховання громадян РФ у Республіці Крим»», - повідомили у прес-центрі спецслужби.

 

Наголошується, що останнім часом зловмисник обіймав посаду секретаря Регіонального відділення загально-російської громадсько-державної організації «Добровільне товариство сприяння армії, авіації та флоту Росії».

 

Крім того, оперативників повідомили, що псевдоміністр планує виїхати з Криму до Херсонської області для вирішення особистих питань.

 

Додається, кримінальне провадження відкрито за ч. 1 ст. 111 («державна зрада») Кримінального кодексу України.

 

Нагадаємо, 1 лютого працівники Служби безпеки України разом з Генеральною прокуратурою викрили механізм фінансування терористичних організацій «ЛНР/ДНР» через конвертацію криптовалют. Частина грошей також направлялася на «підтримку» інтернет-ресурсів, які поширювали антиукраїнську пропаганду.

схожі новини