Новини 2018-02-09 14:21

Суд зняв з Розенблата зобов'язання носити електронний браслет

Згідно із ухвалою суду, строк дії інших обов’язків, покладених на нардепа, продовжили до 9 квітня.

У Києві Солом’янський райсуд у п'ятницю, 9 лютого, скасував зобов'язання носити електронний браслет щодо Борислава Розенблата, якій є фігурантом "бурштинової справи". Про це заявив прокурор САП Валентин Мусіяка.

 

"Так, суд скасував зобов'язання. Оголошено короткий текст ухвали, тому мотивація наразі невідома", – заявив він.

 

Згідно із ухвалою суду, строк дії інших обов’язків, покладених на Розенблата, продовжили до 9 квітня. Зокрема, суд зобов'язав нардепа прибувати на виклик прокурів, детективів або суду, повідомляти про місце проживання або роботи, а також здати закордонний паспорт.

 

Як повідомлялося, 14 грудня Солом'янський райсуд Києва частково ухвалив клопотання захисту народного депутата Борислава Розенблата про зміну запобіжного заходу, дозволивши йому вільно пересуватись Україною. 

 

Нагадаємо, 18 липня Солом'янський суд Києва обрав Розенблату запобіжний захід у вигляді застави у 7 млн гривень, а також поклав на нього зобов'язання носити електронний браслет, не виїздити без повідомлення із Києва та Житомира і здати всі закордонні паспорти.

 

19 жовтня народного депутата Борислава Розенблата детективи НАБУ зняли з рейсу на Кельн. Згодом адвокат політика повідомив, що після розгляду судом справи про обрання запобіжного заходу, з народного депутата знято підозру у вимаганні.

 

20 жовтня Солом'янський райсуд задовольнив клопотання прокурорів САП  і поклав на народного депутата Борислава Розенблата обов'язки у частині носіння елетронного браслета та здачі документів для виїзду за кордон.