Новини 2018-02-10 10:30

В ОБСЄ повідомили, що у житлових районах ОРДО розміщена військова техніка

Голова СММ ОБСЄ в Україні Ертурул Апакан наголосив, що це призводить до жертв серед цивільного населення при зіткненнях.

На Донбасі в житлових районах знаходиться військова техніка, що призводить до жертв серед цивільного населення. Про це заявив голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертурул Апакан, повідомляє прес-служба місії.

 

"На життєво важливих об'єктах цивільної інфраструктури, в житлових районах і на контрольних пунктах виїзду-виїзду, а також навколо них досі розміщується військова техніка і жива сила. Це неминуче призводить до жертв серед цивільного населення при зіткненнях і перебоїв у постачанні основних комунальних послуг, таких як газ, вода та електрика", — наголосив Апакан.

 

Також він підкреслив, що "відведення важкого озброєння від населених пунктів та гарячих точок має стати першочерговим завданням".

 

"Робоча група з питань безпеки є платформою, де діалог, співпричетність та відповідальність є найважливішими елементами для досягнення позитивних зрушень", — додав голова СММ ОБСЄ в Україні.

 

Як повідомлялось, спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ заявили, що зафіксували за добу близько 740 вибухів у Донецькій області.