Новини 2018-02-13 14:05

У Росії прокоментували смерть найманців з "Вагнера" у Сирії

Прес-секретар РФ зазначив, що російські "співвітчизники" можуть знаходитися у багатьох країнах світу.

Прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков заявив, що Москва має інформацію тільки щодо російських військовослужбовців у Сирії , а про інших росіян, які можуть перебувати в цій країні, нічого не знає. Про це повідомляє "Медуза".

 

Читайте також: Удар США по російських найманцях групи "Вагнера" у Сирії. Усе, що відомо на даний момент

 

Зазначається, що саме таким чином прес-секретар Путіна прокоментував інформацію ЗМІ про те, що міжнародна коаліція на чолі США нанесла авіаудар по російських найманцях з нелегальної приватної  військової компанії "Вагнер".

 

"Давайте усвідомлювати, що в багатьох країнах світу знаходиться значна кількість наших співвітчизників", - сказав він.

 

Читайте також: "Це вам за Дебальцеве та Іловайськ". Реакція соцмереж на авіаудар США по групі "Вагнера"

 

Раніше Міжнародне агентство з розслідувань Conflict Intelligence Team (CIT) назвало імена росіян з нелегальної приватної  військової компанії "Вагнер", які загинули 7 лютого внаслідок авіаудару міжнародної коаліції на чолі із США в Сирії.

 

Нагадаємо, 8 лютого  міжнародна коаліція під керівництвом Сполучених Штатів у Сирії завдала авіаудару внаслідок якого загинули понад 100 бійців війська Асада. Зазначається, що з боку коаліції поранень та втрат не було. Зокрема, в наступі на Сили демократичної Сирії (SDF) брали участь близько 500 осіб, які підтримувались артилерією, танками, ракетними системами та мінометами. Сили Асада найімовірніше намагалися захопити нафтові родовища у Хушамі, які були основним джерелом доходів Ісламської держави з 2014 по 2017 рік.

схожі новини