Новини 09:17

У США в проекті федерального бюджету на 2019 рік передбачили $200 млн для України

Бюджетний запит ще має пройти вивчення і обговорення в Конгресі, який може вносити зміни і доповнення.

Проект федерального бюджету США на 2019 рік передбачає надання Україні 200 мільйонів доларів на оборону. Про це в середу, 14 лютого, повідомляє посольство України в США.

 

Згідно з документом, зазначені кошти пропонується спрямувати на надання Україні військової техніки та спорядження, а також іншого обладнання та послуг військового призначення, логістичного забезпечення, розвідувальну підтримку Збройних сил та сил безпеки України.

 

Наголошується, що в порівнянні з бюджетним запитом на 2018 рік сума безпекової збільшилася на 50 млн. доларів.

 

"У проекті бюджету на 2019 рік Україну включено до невеликого переліку країн, які отримуватимуть безпекову допомогу також і за програмою Державного департаменту "Міжнародне військове фінансування" (Foreign Military Financing, FMF)", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, бюджетний запит ще має пройти вивчення і обговорення в Конгресі, який може вносити зміни і доповнення.

 

"Досвід попередніх років свідчить про можливість збільшення Конгресом відповідних асигнувань. Остаточні обсяги допомоги Україні будуть відомі вже після завершення всього процесу проходження документа, який зараз на початковій стадії", – додали в українському диппредставництві.

 

Нагадаємо, 12 грудня президент США Дональд Трамп підписав оборонний бюджет США на 2018 рік, в якому передбачається виділення $350 млн для надання безпекової допомоги Україні.

схожі новини