Новини 2018-02-19 13:15

Ізраїль і США провели випробування системи знищення космічних супутників

Зазначається, що система протиракетної оборони Arrow-3 призначена для захисту від загрози балістичних ракет поза атмосферою.

Ізраїль і США провели успішне випробування системи протиракетної оборони Arrow-3, яка призначена для перехоплення міжконтинентальних балістичних ракет супротивника на космічних висотах. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства оборони Ізраїлю в Twitter.

 

"Сьогодні Міністерство оборони Ізраїлю і Міністерство оборони США успішно завершили льотне випробування системи ПРО Arrow-3, призначену для захисту від загрози балістичних ракет поза атмосферою" - йдеться в повідомленні.

 

 

Зазначається, що випробувальні тести відбувалися на полігоні в центральному Ізраїлі.

 

 

"Успішно завершено польотний тест системи ПРО Arrow-3, створеної для захисту від загрози балістичної ракетної атаки ззовні атмосфери", - зауважили в концерні Авіаційної промисловості Ізраїлю (Israel Aerospace Industries, IAI, - Ред.).

 

Нагадаємо, у вересні в Ізраїлі відкрили першу американську військову базу, яка відповідатиме за протиракетну оборону. Зазначається, що база носить більше символічний характер, бо на ній служитимуть лише близько десятка військових, які відповідатимуть за протиракетну оборону. Проте ізраїльські військові впевнені, що відкриття цієї бази - це чітке застереження країнам, які можуть планувати агресію проти Ізраїлю.

схожі новини