Новини 13:18

Адвокат Іванющенка заявив, що США скасували візові санкції проти колишнього нардепа

За словами захисника, Юрій Іванющенко відвідав США у лютому 2018 року.

Адвокат колишнього народного депутата "Партії регіонів"  Юрія Іванющенка заявив, що Сполучені Штати Америки прийняли  рішення скасувати візові санкції проти українського підприємця. Про це повідомляє РБК-Україна.

 

"Це рішення стало можливим завдяки злагодженій роботі українських і американських юристів з Cohen Williams Williams, які представляють інтереси бізнесмена. Ми виконали величезну роботу, і її результатом стало чергове підтвердження невинуватості Юрія Іванющенка", - зауважив захисник екс-нардердепа.

 

За його словами, Юрій Іванющенко відвідав США у лютому 2018 року.

 

"Нам вдалося довести до відома американських структур рішення європейських інституцій щодо зняття санкцій з Юрія Іванющенка, а також рішення Верховного суду України про закриття проти нього кримінальних процесів", - зазначив один з партнерів Cohen Williams Williams Ройвен Коуен.

 

Нагадаємо, 8 листопада Європейський суд загальної юрисдикції скасував санкції щодо колишнього народного депутата України Юрія Іванющенка. Після вивчення матеріалів справи суд прийшов до висновку, в Ради ЄС не було достатніх підстав для того, щоб залишити Іванющенка в санкційному списку.

 

Також 13 жовтня стало відомо, що Верховний суд України скасував рішення про закриття кримінального провадження щодо колишнього екс-нардепа від Партії регіонів Юрія Іванющенка.

 

Як повідомлялось, 28 лютого генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що Верховний суд закрив всі кримінальні провадження щодо Іванющенка. Луценко зауважив, що це відбулося перед ухваленням рішення про продовження санкцій Європейського Союзу проти колишнього президента України Віктора Януковича та його соратників. Проте Верховний Суд заявив, що рішення про щодо Іванющенка, по суті, не переглядав і, відповідно, не приймав рішення про закриття кримінального провадження щодо нього. Після цього Центр протидії корупції повідомив, що через зняття санкцій з Іванющенка Україна втратила 5,4 мільярда. Однак у ГПУ спростували цю інформацію.

 

Крім того, у березні ЄС продовжив ще на один рік санкції проти 15 колишніх українських високопосадовців часів президентства Віктора Януковича, Юрія Іванющенка виключили зі списку.

 

7 березня ГПУ повідомила, що кримінальні провадження за підозрою Іванющенка об’єднані в одне, досудове розслідування триває.

схожі новини