Новини 19:31

Справа "російської мафії". В Іспанії прокуратура просить 5,5 років в'язниці для депутата Держдуми РФ

Рєзнік нібито допомагав лідеру злочинного угруповання влаштовувати соратників на ключові пости в Росії в обмін на активи в Іспанії.

Прокуратура Іспанії просить п'ять з половиною років позбавлення волі для депутата російської Держдуми Владіслава Рєзніка, який проходить у справі про відмивання коштів в Іспанії.

 

«Прокуратура в Іспанії вимагає засудити 18 фігурантів гучної справи про так звану «російську мафію» («операція Трійка») до строків від 1 року 7 місяців до 5,5 років ув’язнення та виплати штрафу в розмірі від 26 тисяч до 100 мільйонів євро, серед обвинувачених - депутат Державної думи Владислав Рєзнік», - йдеться у повідомленні.

 

У справі також проходить дружина Рєзніка - Діанла Гіндін. Вона прибула до суду з чоловіком. Обидва обвинувачених заявили про свою невинність. За даними адвоката Рєзніка і Гіндін, суд може тривати щонайменше два тижні.

 

Розслідування у так званій справі російської мафії в Іспанії розпочалося у 2008 році. Загалом у справі фігурують 18 росіян. За версією слідства, всі вони входили в тамбовсько-малишевське об'єднане злочинне угруповання і займалися фінансовими махінаціями з 1996 року. Лідери угруповання - Гєннадій Пєтров та Алєксандр Малишев - перебувають в розшуку. Доказом вини Рєзніка слідчі назвали телефонні переговори з Пєтровим. Адвокат депутата стверджує, що на записі звучить голос іншої людини.

схожі новини