Новини 15:11

У комітеті Ради з нацбезпеки повідомили, коли може відбутися зміна формату АТО

За словами Фріз, наразі невідомо, коли парламенту запропонують для ухвалення законопроекту про нацбезпеку.

Член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Ірина Фріз повідомила, що статус антитерористичної операції може змінитися на операцію Об’єднаних сил після ухвалення Верховною Радою закону про нацбезпеку. Про це народний депутат від БПП заявила в коментарі Укрінформу.

 

"Я передбачаю, що статус АТО може бути змінений після розгляду та ухвалення закону про національну безпеку, який ми очікуємо в парламенті. Я сподіваюсь, що ми зможемо отримати закон про національну безпеку, де закладена позиція про формування Об'єднаного оперативно штабу, командування ним, а отже, й покладені на нього обов'язки у виконанні завдань, які ставить керівництво держави", – наголосила Фріз.

 

За її словами, наразі невідомо, коли парламенту запропонують для ухвалення законопроекту про нацбезпеку.

 

Як повідомлялося 22 лютого, начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявив про зміну формату антитерористичної операції (АТО) на операцію Об’єднаних сил. 

 

Нагадаємо, 20 лютого президент України Петро Порошенко підписав закон про реінтеграцію Донбасу. За словами голови держави, закон не порушує міжнародних зобов’язань України, включаючи Мінські домовленості.