Новини 19:29

У Швеції через російську загрозу хочуть збільшити оборонний бюджет

Планується підвищити кількість військових з 50 тис. до 120 тис. осіб до 2035 року.

Командування збройних сил Швеції запропонувало удвічі збільшити оборонний бюджет країни і кількість військовослужбовців до 2035 року. Про це повідомляє видання The Local з посиланням на офіційний звіт шведських збройних сил.

 

Повідомляється, що Швеція планує збільшити військовий потенціал країни, зокрема, планується підвищити кількість військових з 50 тис. до 120 тис. осіб до 2035 року.

 

Також у звіті йдеться про розширення оборонного бюджету протягом наступних 17 років з 53 млрд крон (6,5 млрд доларів) до 115 млрд крон ( 14 млрд доларів).

 

"Росія через свої дії у Грузії та Україні показала, що вона без вагань готова використовувати військову силу. Росія також планує збільшити свої військові можливості після 2020 року", - йдеться у звіті.

 

Нагадаємо, спецслужби Швеції заявили про можливе втручання Російської Федерації у наступні загальні вибори в Північній Європі. У світлі звинувачень з боку Сполучених Штатів, спецслужби Швеції вважають, що Росія може спробувати впливати на населення країни для дестабілізації ситуації і розколу суспільства.