Новини 22:36

У Сенат США внесли законопроект про підтримку України в кіберпросторі

Співавторами законопроекту також виступили сенатор-республіканець Ліндсі Грем та сенатор-демократ Емі Клобучар.

До Сенату США внесли проект "Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки", який передбачає активну взаємодії між країнами та посилення захисту України від кібератак з боку Росії. Про це в вівторок, 27 лютого, повідомляє посольство України в США на своїй сторінці у Facebook.

 

"Двопартійна група американських сенаторів на чолі з демократом Шерродом Брауном та республіканцем Патриком Туумі представила на розгляд Сенату дзеркальну версію проекту “Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки”, схваленого Палатою представників 7 лютого ц.р",  – йдеться в повідомленні

 

Зазначається, що співавторами законопроекту також виступили сенатор-республіканець Ліндсі Грем та сенатор-демократ Емі Клобучар.

 

Як повідомлялося, 7 лютого Палата представників Конгресу США підтримала проект "Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки".  Для набуття чинності документ має бути підтриманий Сенатом та підписаний президентом США Дональдом Трампом. Раніше Нижня палата Конгресу США долучила до порядку денного голосування по законопроекту щодо посилення захисту України від кібератак з боку Росії.

 

Нагадаємо, що проект "Закону про співробітництво з Україною в галузі кібербезпеки" представили у Конгресі США на початку квітня 2017 року. Ним, зокрема, передбачається встановлення найбільш сучасних безпекових оновлень на комп’ютерах органів державної влади, у тому числі систем програмного захисту, спрямованих на захист об’єктів критичної інфраструктури України; зменшення залежності України від російських технологій; сприяння розширенню участі України у програмах обміну інформацією, що пов’язана з проблематикою кібербезпеки, та міжнародних зусиллях з протидії кіберзагрозам, а також розбудові нашою країною власних спроможностей у сфері кібербезпеки. 

схожі новини