Новини 2018-03-09 19:35

В ООН повідомили про обстріл гуманітарного конвою в Сирії

Представник ООН в Сирії заявляє, що конвой із терміновою допомогою допомоги для мешканців Східної Гути був обстріляний.

Офіційний представник ООН в Сирії Алі-аль-Затарі заявив, що конвой із терміновою допомогою допомоги для мешканців Східної Гути був обстріляний, "незважаючи на гарантії безпеки від сторін, включно з Російською Федерацією". Про це повідомляє Радіо Свобода.

 

За його словами, "обстріл у районі міста Дума у Східній Гуті, ставить сьогодні конвой під ризик".

 

Зазначається, що коментар надійшов після того, як гуманітарний конвой Міжнародного Червоного Хреста (МКЧХ) з 13 вантажівками з допомогою для мешканців анклаву, контрольованого повстанцями, зазнав небезпеки після перетину лінії фронту під час наступу урядових сил.

 

Про травми не повідомляють, а за непідтвердженими повідомленнями, конвой виїхав з регіону після того, як розвантажив допомогу для 12 000 мешканців Думи.

 

Нагадаємо, на початку березня верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад аль-Хусейн заявив, що бомбардування та обстріли цивільних в Східній Гуті та інших районах Сирії можуть мати ознаки воєнних злочинів.

 

Як відомо, 24 лютого РБ ООН ухвалила резолюцію щодо Сирії, за якою у країні має бути запроваджене 30-денне перемир'я з метою доставки гуманітарної допомоги та евакуації поранених. Однак гуманітарне перемир'я постійно порушується.

схожі новини