Новини 08:46

У Великій Британії помер соратник Березовського

За даними ЗМІ, тіло знайшли в квартирі на околиці Лондона, на шиї загиблого виявили сліди задушення.

У Великій Британії помер Микола Глушков – екс-заступник генерального директора "Аерофлоту", соратник покійного російського олігарха Бориса Березовського. 

 

Факт смерті Глушкова підтвердив його адвокат Андрій Боровков.

 

"Я можу підтвердити, що Глушков пішов з життя. Коли він помер, може кілька днів тому, може раніше, мені точно невідомо, як невідомі обставини і причина його смерті", - заявив він.

 

Боровков уточнив, що про смерть свого 69-річного підзахисного дізнався від його родичів.

 

 

За інформацією Коммерсанта, на шиї загиблого були сліди задушення. Видання повідомляє, що тіло Глушкова виявила дочку Наталія в квартирі на околиці Лондона.

 

Своєю чергою власник "Вєдомостєй" Дем'ян Кудрявцев уточнив, що Глушков помер у вівторок, 12 березня.

 

Відповідаючи на запитання про обставини смерті, Кудрявцев пояснив, що не знає всього, але підкреслив, що Глушков "не повісився". І таким чином відкинув схожість смерті Глушкова з смертю Березовського.

 

 

У березні 2017 року Савелівський суд Москви заочно засудив Глушкова до восьми років колонії загального режиму та штраф у розмірі 1 млн рублів, визнавши його винним у справі про розкраданні у "Аерофлоті" на понад 122 млн дол.  Також з колишнього топ-менеджера суд стягнув за позовом "Аерофлоту" 122,6 млн дол.

 

Російське слідство і суд звинувачують Глушкова у тому, що він у складі злочинного угрупування разом із Борисом Березовським в період з квітня 1996 року по квітень 1999 року переконав тогочасного главу "Аерофлоту" Євгенію Шапошникову взяти великі валютні запозичення начебто для фінансового оздоровлення компанії. У результаті отримані 122 654 млн дол. викрали.

 

Як повідомлялося, російський бізнесмен Боріс Бєрєзовскій помер 23 березня 2013 року.