Новини 2018-03-14 08:55

Трамп вирішив створити Космічні сили США

На думку американського президента, космос може виявитися "таким же полем бою, як суша, повітря і море".

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп, виступаючи перед військовослужбовцями Корпусу морської піхоти на базі Мірамар в Сан-Дієго (Каліфорнія), закликав до створення Космічних сил як окремого роду військ.

 

"У минулому я не цілком серйозно говорив про те, що нам потрібен новий рід військ, однак тепер вважаю, що це чудова ідея. Ми створюємо Космічні сили. Це грандіозно", - заявив президент США.

 

На думку Трампа, космос може виявитися "таким же полем бою, як суша, повітря і море". 

 

"У нас є ВПС, армія, флот, у нас будуть Космічні сили", - зазначив Трамп.

 

Президент США поскаржився на недофінансування збройних сил за його попередників і пообіцяв військовим "найбільші асигнування за десятиліття".Трамп заявив, що запропонований ним бюджет  повинен досягти $ 716 млрд в 2019 році.

 

Наразі в США Космічне командування є частиною Повітряних сил і підпорядковується Стратегічному командуванню. До його завдань входить підтримка військових операцій. 

 

Раніше повідомлялося про те, що Трамп 12 грудня підписав оборонний бюджет США на 2018 рік. Згідно з повідомленням, Трамп підписав закон, що передбачає асигнування на суму 700 мільярдів доларів на оборонні потреби США. Раніше обидві палати Конгресу США підтримала заклик президента Трампа до зміцнення збройних сил країни та ухвалили компромісний варіант законопроекту про витрати Пентагону.

 

У оборонному бюджеті США передбачається виділення $350 млн для надання безпекової допомоги Україні.

схожі новини