Новини 13:40

Луценко вніс до Ради подання на арешт Савченко

Окрім подання Луценко передав додаток, що обґрунтовує звинувачення.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко подав до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата України (позафракційного) Надії Савченко. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган у мікроблозі в Twitter.

 

"Документи щодо Савченко подано до ВР", - написала вона і виклала фото звернення Луценка до голови Верховної Ради Андрія Парубія.

 

"Надсилаю для узгодження, згідно з чинним законодавством, подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою (арешт) народного депутата України Савченко Надії Вікторівни", - йдеться у документі.

 

Окрім подання Луценко передав до Ради додаток, що обґрунтовує подання.

 

Нагадаємо, 14 березня Луценко заявив, що внесе подання про притягнення до відповідальності та арешт Савченко, якщо вона не з'явиться на допит 15 березня. 

 

Згодом стало відомо, що Верховна Рада виключила народного депутата Надію Савченко зі складу Комітету з питань нацбезпеки і оборони. За відповідне рішення у четвер проголосував 261 нардеп.

 

Також 15 березня народний депутат фракції "Народний фронт", радник глави МВС Антон Геращенко заявив, що Савченко можуть пред'явити підозру про участь у підготовці державного перевороту.