Новини 14:55

У "Новій пошті" озвучили суму вилучених правоохоронцями коштів

Співвласник компанії В'ячеслав Клімов заявив, що ці гроші були відображені у фінансових документах і рішення про їх вилучення будуть оскаржувати

Співвласник "Нової пошти" В'ячеслав Клімов 19 березня повідомив, що правоохоронці провели обшуки в 42 касах в шести відділеннях по всій Україні та в офісі компанії.

 

"Жодних порушень не було, тільки в відділенні №1 міста Харкова правоохоронці вилучили 132 тис. гривень" - сказав Клімов.

 

"Це були гроші клієнта, які очікували переказу через нашу фінансову компанію "Пост Фінанс". Вони призначалися одній компанії, і очікували видачі клієнтам. Про це є відповідна проводка і відображення у фінансових документах "Пост Фінанс", - додав він.

 

В'ячеслав Клімов заявив, що компанія буде оскаржувати цій дії, адже за його словами "це абсолютно законні і відображені у фінансовій звітності компанії "Пост Фінанс" гроші, які належать нашим клієнтам"

 

Нагадаємо, що ГПУ підозрює посадовців ТОВ "Нова пошта" та інших споріднених підприємств у зловживанні службовим становищем за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.364, ч.3 ст.212 КК України. Також у провадженні стосовно ухиляння компанією від сплати податків, фігурують чиновники Державної фіскальної служби.