Новини 2018-03-20 09:57

У Франції затримали екс-президента Саркозі

Як зазначається, у правоохоронних органів є 48 годин, щоб визначитися із запобіжним заходом стосовно колишнього президента.

У Франції поліція у вівторок, 20 березня, затримала колишнього французького президента Ніколя Саркозі в рамках провадження щодо фінансування його виборчої кампанії. Про це повідомляє Le Monde.

 

Результат пошуку зображень за запитом "саркозі"

 

Як зазначається, Саркозі з'явився на слухання у французькому Нантер, де і був узятий під варту. Так, судове засідання було присвячене питанню про можливе незаконне фінансування владою Лівії його передвиборної кампанії.

 

"Колишній президент вперше був присутній на слуханнях у справі, яке було відкрито ще в квітні 2013 року. У правоохоронних органів є 48 годин, щоб визначитися із запобіжним заходом стосовно колишнього президента", – йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося, колишній президент Франції Ніколя Саркозі постане перед судом у зв'язку зі звинуваченням у незаконному фінансуванні його невдалої передвиборної кампанії 2012 року.

 

Нагадаємо, прокуратура Франції також розпочала попереднє розслідування у зв'язку зі скандалом довкола дружини кандидат у президенти Франції Франсуа Фійона.

 

Французька газета Le Canard Enchaine 25 січня повідомила, що він, будучи депутатом парламенту, влаштував дружину на посаду своєї асистентки. Як наслідок, Пенелопа Фійон, працюючи формально, отримала як працівниця апарату парламенту близько 600 тисяч євро. 

 

У рамках розслідування у справі дружини Фійона відбулися обшуки у Національних зборах Франції (нижня палата парламенту). Також Франсуа Фійон та його дружина Пенелопа дали свідчення.

 

Окрім того, іншу кандидатку в президенти Франції Марін Ле Пен звинуватили в тому, що вона привласнила гроші, які виплачувала фіктивним помічникам. 

схожі новини