Новини 2018-03-21 13:29

Під Адміністрацією президента активісти вимагали звільнити главу Миколаївської ОДА

Активісти заявили, що приводом для акції стало самогубство льотчика-героя Владислава Волошина.

Під Адміністрацією президента в Києві в середу, 21 березня, активісти вимагали від президента звільнити голову Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка. Про це повідомив кореспондент Тижня.

 

 

Активісти заявили, що приводом для акції стало самогубство льотчика-героя Владислава Волошина. Зокрема, під час мітингу згадали про переписку льотчика, у якій він скаржився на Савченка. Крім того, мітингувальники заявили, що це акція солідарності з жителями Миколаєва  та Миколаївської області, які також вимагали звільнення Савченка.

 

Так, на мітинг зібралося близько 40 активістів. Організаторами акції виступили "Свобода", "Національний корпус" та "Правий сектор".

 

 

Учасники акції передали до представника АП лист з вимогою звільнити Савченка, а також запустили в небо паперові літачки з написами: "Савченко – убивця!", "Савченко – злодій!" тощо.

 

 

Нагадаємо, 18 березня Волошин скоїв самогубство у Миколаєві, застрелившись у власній квартирі. За попередніми даними, постріл був здійснений з бойового пістолету марки ПМ без номерних знаків. Однією з імовірних причин самогубства льотчика-героя ЗМІ назвали проблеми, що виникли у ході ремонту Миколаївського аеропорту.

 

Згодом у поліції розповіли про перебіг розслідування самогубства Волошина. Слідчі розглядають п'ять версій у справі про вчинення самогубства: самогубство у стані душевного хвилювання, самогубство, скоєне у зв’язку з професіональною діяльністю на посаді в.о. директора, самогубство через взаємовідносини у родині, самогубство через можливі конфлікти під час проходження служби у ЗСУ та нещасний випадок при поводженні з вогнепальною зброєю.

 

Волошин був призначений виконуючим обов'язки гендиректора КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" 30 грудня 2017 року. Учасник бойових дій на сході України, здійснив 33 бойових вильоти. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.