Новини 2018-03-22 10:13

Комітет рекомендував Раді дозволити заарештувати Савченко

Відповідне подання вніс генеральний прокурор Юрій Луценко.

Комітет Верховної Ради  з питань регламенту та організації рекомендував парламенту дозволити притягти до кримінальної відповідальності, затримати та заарештувати народного депутата Надію Савченко. Про це в четвер, 22 березня, повідомив кореспондент Тижня.

 

Відповідне подання вніс генеральний прокурор Юрій Луценко.

 

Як повідомлялося, 16 березня в комітет Верховної Ради з питань регламенту та організації роботи надійшло подання Генеральної прокуратури України щодо притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешту народного депутата Надії Савченко.

 

Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко під час виступу у парламенті заявив, що 15 березня внесе до ВР подання на притягнення Савченко до кримінальної відповідальності, затримання та арешт. За його словами, Савченко планувала теракт у залі парламенту.

 

Нагадаємо, 8 березня у зоні АТО, на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Майорськ", правоохоронці затримали лідера Центру визволення полонених "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана, з яким пов’язана Савченко, під час спроби нелегального перевезення зброї на підконтрольну Києву територію з тимчасово окупованої частини Донецької області. 

 

Пізніше СБУ оприлюднила відео, як бойовики вантажили зброю в авто Рубана.