Новини 13:57

Сейм Польщі обговорив роль спецслужб РФ у польсько-українських відносинах

Під час засідання виступили зі звітами представники польських спецслужб та відомств.

Комісія Сейму Польщі з питань діяльності спеціальних служб обговорила дії російських спецслужб, які спрямовані на дестабілізацію польсько-українських відносин. Про це повідомляє польський портал TVP Info.

 

Зокрема, голова комісії Марек Опьола ("Право і справедливість") зазначив, що представникам спецслужб ставили два запитання: з одного боку про те, що відбуєься в Україні стосовно до поляків і Польщі, а з іншого – що відбуваються у Польщі по відношенню до українців.

 

"Ми запитали, чи ті зв’язки є очевидними і чи вони ведуть до спецслужб Російської Федерації. Ми запитали теж, чи такі дії є частиною гібридної війни, що її веде Росія", - зауваив він.

 

За словами очільника, через таємницю слідства детальну інформацію комісія отримає від спецслужб та прокуратури вже після завершення процедури.

 

Наголошується, що комісія Сейму заслухала генерала Служби внутрішньої розвідки Анджея Ковальського, заступника голови Служби контррозвідки полковника Мачея Шпанковського, заступника начальника штабу Агентства внутрішньої безпеки Норберта Лоби та керівників відділів Агентства розвідки.

 

Нагадаємо, 16 березня Польща і Велика Британія підписали 16 березня меморандум про співпрацю у боротьбі з російською дезінформацією  у країнах Східної Європи, включаючи Україну і Білорусь. 

 

схожі новини