Новини 07:21

У Хорошковського стверджують, що стукали у двері Немирі для вручення повістки

Працівник Служби безпеки України прибув до квартири колишнього віце-прем'єра Григорія Немирі щоб вручити повістку. Про це повідомили в прес-центрі СБУ у середу ввечері.

«20 квітня о 15.00 співробітник СБУ, виконуючи доручення Генеральної прокуратури, прибув за адресою, де зареєстрований колишній віце-прем'єр-міністр Григорій Немиря, з метою вручити повістку у справі, порушеної ГПУ стосовно Юлії Тимошенко щодо укладання газових угод у 2009 році», - заявили у відомстві.

В СБУ зазначають, що «представившись, співробітник СБУ повідомив про мету свого візиту жінці, яка відповіла, що Немирі немає вдома».

«На прохання співробітника СБУ прийняти повістку, жінка відповіла, що не може відкрити двері чоловіку, з яким не є знайома. Тоді співробітник запропонував запросити дільничного міліціонера і вручити повістку у його присутності, на що жінка теж відповіла відмовою», - розповіли в прес-службі.

«Після цього співробітник СБУ звернувся до працівника охорони будинку і попросив його передати повістку зазначеній особі. Жодних «погроз» чи «спроб увірватися в дім», тим більше «залякати жінку і дитину» він, як ви бачите, не вчиняв», - зазначають у відомстві.

Як повідомлялось, раніше прес-служба партії «Батьківщина» повідомила, що в середу вдень працівники СБУ здійснили спробу увірватися у квартиру заступника глави партії Григорія Немирі. У цей час в помешканні перебували 3-річна донька Немирі та його літня мати.

Нагадаємо, 15 квітня працівники центральної приймальні партії «Батьківщина» отримали виклик від прокуратури Печерського району Києва з погрозою бути «доставленими примусово органами міліції». Причиною виклику стала нібито перевірка за зверненням громадянки на прізвище Іванова, котра незадоволена інформацією, яку вона отримала у громадській приймальні ВО «Батьківщина»