Новини 22:56

Трамп заявив, що створить найпотужнішу армію в історії США

Американський президент переконаний у важливості потужних збройних сил.

Президент США Дональд Трамп заявив, що підписаний ним в п'ятницю бюджет на 2018 фінансовий рік дозволить відродити американську військову міць.

 

Таку заяву американський президент зробив під час виступу у Білому Домі.

 

"У нас буде найсильніша армія в нашій історії", - заявив він.

 

Трамп переконаний, що мати в своєму розпорядженні настільки потужні збройні сили – це дуже важливо. Президент США зокрема перерахував ряд положень бюджету, націлених на посилення американської військової міці.

 

Так, 3.8 млрд доларів виділяється на закупівлю 34 кораблів для Військово-морських сил США.

 

"За кількістю кораблів зараз ми, напевно, перебуваємо в найгіршому становищі за більш ніж 100 останніх років", - зауважив Трамп.

 

10,2 млрд доларів буде витрачено на закупівлю 90 винищувачів-бомбардувальників п'ятого покоління F-35, яких Трамп назвав найбільш технологічно просунутими в світі. 

 

"Їх складно побачити, і тому складно перемогти. Складно збити літак, якого неможливо побачити", - розповів президент.

 

2,9 млрд доларів будуть виділені для покупки 15 літаків-заправників Boeing KC-46. 

 

"Літаки-заправники дуже важливі. Вони дозволяють нашим літакам переміщатися в будь-яку точку світу, не здійснюючи посадок для дозаправки", - прокоментував Трамп.

 

1,8 млрд доларів виділено для закупівлі 24 палубних винищувачів-бомбардувальників F/A-28E/F "Super Hornet". Ще 1,7 млрд обійдеться покупка для американської армії 10 патрульних протичовнових літаків P-8 "Посейдон". 

 

1,1 млрд піде на модернізацію 85 основних бойових танків M1 Abrams. Також бюджет передбачає купівлю 56 вертольотів UH-60 Black Hawk.

 

705 млн виділяються на спільні програми з розробки систем протиракетної оборони, проведеним США з Ізраїлем та іншими країнами.

 

"Ми виділяємо багато грошей на ПРО з огляду на те, що відбувається там (в світі), ПРО - важлива для нас річ", - пояснив Трамп.

 

Також президент США заявив, що істотні кошти підуть над модернізацію ядерного арсеналу США. 

 

"Деякі системи будуть модернізовані, а деякі - зовсім новими", - зазначив він.

 

"Наш ядерний арсенал буде набагато могутніше, ніж у будь-якій іншій країни. Ніхто не зможе навіть близько підібратися до нас за цим показником", - наголосив Трамп.

 

Нагадаємо, у п’ятницю, 23 березня, президент США Дональд Трамп підписав закон про бюджетне фінансування США розміром $1,3 трлн. Цей закон передбачає допомогу Україні у понад 620 млн доларів, попри нещодавню заяву Трампа про ветування цього документу.

 

 

 

схожі новини