Новини 2018-03-25 17:42

Український фільм візьме участь у програмі Каннського фестивалю

Екранізацією однойменного роману Олеся Ульяненка "Серафима" є другою повнометражною роботою режисерки Марисі Нікітюк.

Український фільм "Серафима" візьме участь у програмі La Fabrique des Cinemas du Monde - професійній програмі, що відбувається протягом Каннського міжнародного кінофестивалю.  Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

 

Кінокартина "Серафима" є екранізацією однойменного роману Олеся Ульяненка і здійснюється компанією Kristi Films за підтримки Держкіно.

 

Варто зазначити, що дана кінострічка  є другою повнометражною роботою режисерки Марисі Нікітюк, а продюсерами кінопроекту виступають Юрій Мінзянов, Мирослав Слабошпицький та Ігор Савиченко.

 

У центрі сюжету фільму історія про молоду дівчину Серафиму, яка живе в приморському містечку і знається на травах та отрутах. Намагаючись захистити себе, дівчина отруює свого друга і тікає з міста на пошуки своєї зниклої матері. Хвороблива жага любові перетворює Серафиму на монстра і серійну вбивцю та відкриває моторошну правду про її справжню сутність.

 

Нагадаємо, документальний фільм "Міф" про Героя України, оперного співака Василя Сліпака, який пішов добровольцем на фронт та загинув у бою на Світлодарській дузі, вирушив у тур Канадою.