Новини 09:54

Нафтогаз прокоментував дозвіл Німеччини на будівництво "Північного потоку – 2"

У компанії зауважили, що такий крок ФРН не зупиняє протидію будівництву газопроводу.

У національному нафтогазовому холдингу "Нафтогаз України" прокоментували рішення Німеччини дозволити будівництво "Північного потоку – 2" та назвали його неприємним, але прогнозованим поступом.

 

Про це йдеться у заяві компанії на сторінці у Facebook.

 

"Нагадаємо, що офіційна Німеччина наполегливо називає цей проект "виключно комерційним", і вважає його справою, обмеженою інтересами кількох компаній, з відповідним регуляторним режимом", - зазначили у повідомленні та додали, що Єврокомісія, Європарламент, більшість країн ЄС, Україна, США, Канада та значна частина німецького політикуму так не вважають.

 

"Мантра про "виключну комерційність", очевидно, не знімає ризиків цього проекту для енергетичної та національної безпеки Європи", - підкреслили у Нафтогазі.

 

У компанії зауважили, що такий крок Німеччини був неприємним, проте прогнозованим і що протидію він не зупиняє.

 

"Найкращий захист для України, який допоможе нам і нашим союзникам, - завершення реформи газового ринку", - підсумували у Нафтогазі.

 

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що компанія "Північний потік-2" (Nord Stream-2 AG) отримала дозвіл на будівництво та експлуатацію газопроводу в німецькій вільній економічній зоні. Зазначалося, що Федеральне відомство з судноплавства і гідрографії видало дозвіл на будівництво 30 км ділянки згідно з Гірничим законом Німеччини.

схожі новини