Новини 15:17

Лукашенко пообіцяв знищити будь-яку «п’яту колону»

Президент Білорусі Олександр Лукашенко у четвер, 21 квітня, пообіцяв знищити будь-яку «п’яту колону», яка виступатиме проти його правління.

У щорічному зверненні до парламенту Лукашенко заявив, що це не означає, що він намагається встановити диктатуру.

«Ми знищимо будь-яку п’яту, шосту чи 25-ту колону, в нас вистачить на це ресурсів. Тут немає нічого спільного з тим, що диктатор хоче зламати суспільство чи вибудувати якусь диктатуру в центрі Європи», – зазначив білоруський президент.

Лукашенко також заявив, що на Білорусь здійснюється сильний тиск. Він уточнив, що має на увазі як політичні, так і економічні санкції – неприйняття результатів останньої президентської кампанії, провокування, як заявив Лукашенко, паніки на валютному ринку Білорусі.

Щодо недавнього вибуху в мінському метро президент Білорусі заявив, що місцеві й закордонні політики влаштували з цього приводу «танці на кістках».

За словами Лукашенка, розслідування вибуху 11 квітня поки що не виявило причетності до нього ані політиків, ані криміналітету.

Виступ Лукашенка цього року відбувався на тлі загострення економічних проблем країни, зокрема, обвального падіння обмінного курсу білоруського рубля. Це спричинило ажіотажний попит на іноземну валюту, в тому числі і українську гривню.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що до теракту у Мінську призвела надмірна демократія.

Через ажіотаж на валютному ринку і страх після терактів білоруси масово скуповують продукти. Як повідомлялося, Білорусь накрив дефіцит доларів і євро: люди ведуть справжню облогу обмінних пунктів в очікуванні на продавців валюти.

схожі новини