Новини 2011-04-21 18:14

Ґордієвскій: Путін – монстр, який задавить Мєдвєдєва

Президент Росії Дмітрій Мєдвєдєв розуміє, що його президентство добігає кінця, і хоче показати себе людиною незалежною та прогресивною. Так в інтерв’ю «Українському тижню» прокоментував конфронтацію між Мєдвєдєвим і прем’єром Владіміром Путіним колишній полковник КДБ Олєґ Ґордієвскій.

Так, на запитання, чи конфронтація Путіна і Мєдвєдєва є реальним розпадом тандему й боротьбою за перемогу на майбутніх виборах, Олєґ Ґордієвскій відповів:  «Думаю, це своєрідні мєдвєдєвські провокації».

«Він розуміє, що його час, його президентство добігають кінця, і хоче показати себе людиною незалежною та прогресивною.  Але нічого з цього не вийде, тому що Путін – монстр, який його задавить, він практично контролює все», - додав  Гордієвській.

Він зауважив, що за російськими традиціями президентові мають підпорядковуватися ФСБ, армія, МВС і МЗС, а Мєдвєдєв нічого цього не має.

«Путін – нахаба, бо забрав собі армію, спецслужби, МВС і залишив нинішнього главу держави поза будь-якою реальною владою. Звісно, той може робити заяви, погрожувати прем’єрові пальчиком, але це нічого не означає», - пояснив екс-полковник КДБ.

Нагадаємо, після публічної суперечки Медведєва і Путіна щодо міжнародної операції в Лівії ЗМІ та експерти заговорили про можливий розкол у тандемі. Путін, у свою чергу. Заявив, що роздвоєнь у російській зовнішній політиці бути не може. При цьому він запевнив, що вони з Медведєвим дуже близькі люди, і розуміють один одного.

Повну версію інтерв’ю з Олєґом Ґордієвскім читайте у свіжому номері «Тижня» №22. 

схожі новини