Новини 16:28

Адвокат нардепа Савченко взяв самовідвід

Зазначається, що причину даного рішення юрист не назвав.

Адвокат народного депутата Надії Савченко Віктор Чевгуз подав до Служби безпеки України заяву про самовідвід у справі № 22015000000000245 від 18 серпня 2017 року. 

 

Зокрема, Чевгуз виклав фотокопію своєї заяви, де вказується, що він узгодив цей крок з підзахисною.

 

"Самовідвід. Не хотів подавати, але...", - написав юрист у Facebook.

 

 
Наголошується, що адвокат посилається на п. 2, 3 ч. 4 ст. 47 Кримінального процесуального кодексу України, тобто "захисник після його залучення має право відмовитися від виконання своїх обов'язків". 
 
 

Нагадаємо, 29 березня у Києві Апеляційний суд залишив народного депутата Надію Савченко під арештом до 20 травня. Так, суддя не задовольнив скаргу адвокатів Савченко. Зазначається, що відповідна ухвала не підлягає оскарженню.

 

Як повідомлялося, Апеляційний суд Києва відмовив у задоволенні клопотання народного депутата України Надії Савченко у відведенні колегії суддів Апеляційного суду, який розглядає скаргу на рішення Шевченківського районного суду щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. 

 

23 березня Шевченківський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 59 діб для народного депутата Надії Савченко. 

 

22 березня Верховна Рада погодилася на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. За відповідні рішення проголосували 291, 277 та 268 нардепів. Працівники Служби безпеки України затримали та доставили її в будівлю відомства в Києві.

 

Крім того, генеральний прокурор Юрій Луценко оголосив Савченко підозру. За його словами, вона планувала теракт у залі парламенту. Луценка заявив, що Савченка причетна до вчинення низки кримінальних правопорушень, а саме: дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади; готування до злочину; вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією; посягання на життя державного чи громадського діяча; терористичний акт; створення терористичної групи чи терористичної організації; незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

 

схожі новини