Новини 16:28

Постраждалі учасники Революції гідності отримали право проходити реабілітацію за державні кошти

Відповідне рішення підтримав Кабмін.

Кабінет міністрів України вдосконалив порядок організації заходів із психологічної реабілітації, соціальної і професійної адаптації для постраждалих учасників подій на Майдані. Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики України.

 

У міністерстві повідомили, що зміни надали можливість постраждалим учасникам Революції Гідності отримувати за рахунок коштів держбюджету послуги із психологічної реабілітації та соціальної і професійної адаптації.

 

Прийняте рішення дозволяє надавати послуги потерпілим учасникам Революції Гідності у центрах соціально-психологічної реабілітації населення з психологічної реабілітації. Крім того, надавати послуги з психологічної реабілітації потерпілим учасникам Революції Гідності та відшкодовувати їм витрати на оплату проїзду до суб'єктів надання послуг для проходження психологічної реабілітації і назад, а також забезпечити належне фінансування організації та здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації.

 

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко схвалив закон, який дозволяє призначення дострокової пенсії за віком членам сімей загиблих учасників Революції Гідності. 

 

 


 

схожі новини