Новини 2018-04-05 14:10

Місія ОБСЄ зафіксувала танки, міномети та артилерію в окупованому Луганську

Водночас волонтери фонду "Повернись живим" повідомили, що терористи перевозять снаряди на цивільному транспорті, маскуючись під мирне населення.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала танки, самохідні артилерійські установки, реактивні системи залпового вогню "Град" та артилерійські системи різного калібру в окупованому Луганську. Про це в четвер, 5 квітня, повідомляє прес-центр штабу АТО.

 

"У південно-східній частині Луганська підтверджено факт розташування 7-ми одиниць танків Т-72, 7-ми одиниць САУ, 15-ти артилерійських систем різного калібру та 7-ми реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град», а неподалік населеного пункту Круглик – 8-ми танків різної модифікації.", – йдеться повідомленні.

 

Зазначається, що неподалік окупованої Соснівки спостерігачі виявили сільськогосподарські угіддя, заміновані майже сотнею мін ТМ-62.

 

Крім того, за інформацією української сторони СЦКК, у районах населених пунктів Саханка, Октябр, Первомайськ та Весел зафіксовано розташування танків, артилерійських систем та мінометів різного калібру.

 

"Українська сторона СЦКК зазначає: що режим «Великоднього перемир’я Збройними силами України виконується в односторонньому порядку. Ватажки російсько-окупаційної адміністрації продовжують ігнорувати режим «тиші», зосереджувати техніку та озброєння у населених пунктах, тим самим наражаючи на небезпеку мирне населення", – наголошується в повідомленні.

 

Водночас волонтери фонду "Повернись живим" повідомили, що терористи перевозять снаряди на цивільному транспорті, маскуючись під мирне населення.

 

"Терористи, маскуючись під місцевих жителів, підвозять снаряди на цивільному транспорті, навіть не підозрюючи про те, що ми чудово бачимо їх з повітря. Був поставлений наказ ліквідувати бойовий комплект ворога, щоб зменшити кількість обстрілів власних позицій і цивільного населення. Декілька влучних пострілів і чергова партія російської "гуманітарки" згоріла. І КамАз окупантів – теж", – заявили волонтери.

 

 

Нагадаємо, у лютому на Донбасі Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 28 танків та понад 30 одиниць броньованої техніки в промисловій зоні окупованого Донецька.