Новини 2018-04-08 18:34

Трамп заявив, що Росія та Іран будуть відповідати за підтримку "тварини Асада"

рамп констатував, що в "безглуздій" хімічній атаці в Сирії загинуло багато людей, в тому числі жінок та дітей.

В неділю, 8 квітня, президент США Дональд Трамп назвав президента Сирії Башара Асада твариною після хімічної атаки в Сирії та заявив, що Росія та Іран заплатить велику ціну за його підтримку. Про це президент написав у своєму блозі у Twitter.

 

"Президент Путін, Росія та Іран несуть відповідальність за підтримку тварини Асада. Вони заплатять велику ціну. Негайно відкрийте територію для медичної допомоги та перевірки. Ще одна гуманітарна катастрофа без жодних причин. Хворі!", -  написав Трамп.

 

Окрім цього, він наголосив, що в "безглуздій" хімічній атаці в Сирії загинуло багато людей, в тому числі жінок та дітей.

 

"Місце злочину заблоковане та оточене сирійською армією, що робить його повністю недоступним для зовнішнього світу" – додав президент.

 

"Якби президент Обама перейшов свою оголошену червону лінію на піску, сирійська катастрофа вже давно закінчилася б! Тварина Асад був би історією!", - написав також він.

 

Нагадаємо, щонайменше 150 людей загинули отруївшись токсичним газом, який був скинутий на Думу. Це місто - останнє в східній Гуті, яке досі контрольоване повстанцями. 

 

Як повідомлялося, більше тисячі людей постраждали від, ймовірно, газової атаки.

 

 

схожі новини