Новини 2018-04-09 15:55

Дуда назвав причини складних відносин Польщі та Росії

Також польський лідер розповів, що у своїй політиці намагається наслідувати Лєха Качинського.

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що відносини Польщі з Росією є складними через Смоленську катастрофу та агресивні дії РФ в Україні. Про це Дуда заявив під час інтерв’ю виданню  РАР напередодні річниці Смоленської катастрофи.

 

«Ці відносини є складними. З одного боку - це справа Смоленська, повернення уламків літака. Проте це не лише питання Смоленської катастрофи. Це також питання російської агресії в Україні, окупації Криму, окупації частини української території», - пояснив польськи президент.

 

Дуда також розповів, що у питаннях відносин зі східними державами, США та енергонезалежності він намагається продовжувати політику президента Лєха Качинського, що загинув у авіакатастрофі під Смоленськом.

 

“Президент Качинський намагався створювати альянси, аби ми добре співпрацювали із сусідами, з балтійськими країнами і країнами на півдні”, - розповів польський лідер.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Польщі Анджей Дуда та міністр національної оборони Маріуш Блащак під час щорічного брифінгу 15 березня обговорили необхідність модернізації польської армії й проблеми фінансування закупівель військової техніки.

схожі новини