Новини 2018-04-10 08:50

Хіматака в Сирії. США пообіцяли дати відповідь на напад у будь-якому разі

Представник Сполучених Штатів при ООН заявила, що зараз той вирішальний момент, коли РБ ООН може виконати свій обов’язок або зазнає поразки.

Сполучені Штати Америки відреагують на нещодавню хімічну атаку в сирійському місті Дума, незалежно від того, яке рішення ухвалить Рада Безпеки ООН. Про це під час екстреного засідання Ради Безпеки у зв'язку з хіматакою заявила представник США при ООН Ніккі Гейлі.

 

"Ми досягли моменту, коли світ має побачити справедливість", - заявила Гейлі.

 

Вона також зауважила, що зараз той вирішальний момент, коли РБ ООН може виконати свій обов’язок або зазнає поразки.

 

"В історії це зафіксують як момент, коли Рада безпеки виконала свій обов’язок або продемонструвала свою повну нездатність захистити народ Сирії. У будь-якому разі США дадуть відповідь", - пообіцяла Гейлі.

 

Раніше стало відомо, що Рада безпеки ООН у понеділок, 9 квітня, проведе екстрене засідання через хімічну атаку в Сирії.

 

Як повідомлялося 8 квітня, щонайменше 150 людей загинули отруївшись токсичним газом, який був скинутий на Думу. Це місто - останнє в східній Гуті, яке досі контрольоване повстанцями. 

 

Згодом президент США Дональд Трамп назвав президента Сирії Башара Асада твариною після хімічної атаки в Сирії та заявив, що Росія та Іран заплатить велику ціну за його підтримку. 

 

А в уряді Німеччини заявили, що сирійський уряд має бути притягнутий до відповідальності за смертельні хімічні атаки проти власного населення в місті Дума. 

 

Додамо, Організація із заборони хімічної зброї(ОЗХЗ) розпочала розслідування нещодавньої хімічної атаки в сирійському місті Дума.  Зокрема, зазначається, що попередній аналіз уже проведено, експерти продовжують займатися вивченням інциденту.

схожі новини