Новини 2018-04-12 12:20

Посол Канади закликав Україну документувати та розповсюджувати всю інформацію про Донбас і Крим

Роман Ващук також наголосив на тому, що треба записувати історії тих людей, що приїздять з окупованих територій.

Українцям необхідно документувати і публікувати щоквартальні звіти щодо порушення прав людини в Криму і на Донбасі, а також конкретні історії людей. Таку думку висловив Роман Ващук, Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні під час 11-го Київського безпекового форуму.

 

 «Можна щось робити, коли буде надходити відповідна інформація з середини країни стосовно Криму і Донбасу, досвід людей, які там перебувають. Україна ж має документувати, підкреслювати і висвітлювати цю інформацію на міжнародній арені. Ті люди, котрі приїздять звідти – треба записувати їх історії і їх публікувати, розповсюджувати», - підкреслив він.

 

Посол додав, що окрім допомоги для забезпечення зовнішньої безпеки України, також треба щоб люди почували себе безпечно всередині країни. За його словами, Канада, а також інші країни, готові допомагати в цьому, але і Україна має робити відповідні кроки.

 

«Ми повинні виконати домашнє завдання: забезпечити потрібну структуру, зібрати необхідні докази, на яких буде базуватися відповідний план», - підкреслив Ващук.

 

Як відомо, 12-13 квітня 2018 року в Києві проходить 11-ий Київський Безпековий Форум.

 

Понад 400 міжнародних і українських лідерів, представників політичних, ділових та громадських кіл із понад 20 країн світу обговорять глобальні безпекові тенденції та виклики в сучасних міжнародних відносинах, а також важливість України для регіональної та європейської безпеки та демократії.

 

Раніше повідомлялося, що під час Київського безпекового форуму постійний представник Сполучених Штатів Америки при НАТО Кей Бейлі Хатчісон заявила, що Україна веде боротьбу на двох фронтах, а саме зі зовнішньою агресією на Донбасі та з корупцією.

 

 

 

 

 

 

 

схожі новини