Новини 2018-04-18 14:56

У Раді зареєстрували постанову щодо створення єдиної церкви в Україні

Парубій уже доручив профільному комітету в позачерговому порядку розглянути проект відповідної постанови для внесення його на розгляд Ради вже 19 квітня.

Голова Верховної Ради в середу, 18 квітня, повідомив, що в парламенті зареєстровано проект постанови "Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні". Про це він заявив перед закриттям ранкового пленарного засідання Ради.

 

Відповідний проект зареєстрований на сайті ВР під номером 8284.

 

"Щойно був у парламенті зареєстрований проект постанови "Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні", – зазначив спікер.

 

Водночас Парубій повідомив, що доручив профільному комітету з питань культури і духовності в позачерговому порядку розглянути проект відповідну постанову для внесення його на розгляд Верховної Ради вже 19 квітня.

 

"Даю доручення профільному комітету з питань культури і духовності в позачерговому порядку розглянути це питання для внесення його на розгляд ВР завтра, у четвер, 18 квітня. Завтра ми будемо розглядати цю постанову. Прошу завтра усіх максимально мобілізовано прибути в зал. Я вважаю, ця постанова має набрати більше 300 голосів. Бо надання Томасу… є фундаментальним питанням розвитку і буття української держави. Комітет, я знаю, сьогодні збирається, і я сподіваюсь, що буде позитивне рішення", – наголосив він.

 

Нагадаємо, 17 квітня президент України Петро Порошенко  повідомив, що написав офіційне звернення до Вселенського патріарха щодо надання автокефалії Православній Церкві в Україні.

схожі новини