Новини 2018-04-19 10:30

Полторак відсторонив від посади заступника командувача ВМС

У ВМС заявили, що наразі Гладкий зарахований в розпорядження МОУ для визначення подальшого службового становища.

Начальника штабу – першого заступника командувача Військово-морських сил Збройних сил України Романа Гладкого відсторонили від посади в зв'язку з неналежним виконанням службових обов`язків. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

 

Фото: Роман Гладкий

 

"Було прийнято рішення щодо увільнення від займаної посади начальника штабу – першого заступника командувача ВМС ЗС України капітана першого рангу Романа Гладкого", – йдеться в повідомленні.

 

У відомстві зазначили, що відповідне подання надійшло до міністра оборони Степана Полторака.

 

"Причини увільнення безпосередньо пов`язані із неналежним виконанням ним службових обов`язків. Припущення деяких ЗМІ щодо інших причин увільнення не відповідають дійсності", – додали в МОУ.

 

Зазначимо, раніше ЗМІ повідомили, що Гладкого відсторонили через розслідування щодо фінансово-економічних порушень, а також через інформацію про російське громадянство дружини начальника штабу Олени.

 

Крім того, у ВМС заявили, що наразі Гладкий зарахований в розпорядження МОУ для визначення подальшого службового становища.

 

"Причиною стали виявлені недоліки у службовій діяльності за результатами роботи Головної інспекції Міністерства оборони України в одній з військових частин Військово-Морських Сил ЗС України. Перевірка також встановлює наявність інших факторів. що могли призвести до зазначеної ситуації", наголошується в повідомленні.

 

Як повідомлялося 13 квітня, командира військової частини Нацгвардії в Кривому Розі, військовослужбовці якої 22 лютого брали участь у параді під червоними комуністичними прапорами, В'ячеслава Мельника понизили в посаді.

 

28 лютого командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров відсторонив від виконання обов'язків командира криворізької військової частини  В’ячеслава Мельника. Зазначалося, що дане рішення пов'язане з тим, що підлеглі полковника підлеглі брали участь у параді 22 лютого під червоними комуністичними прапорами.

схожі новини