Новини 2018-04-19 10:47

Порошенко виступить у Раді на підтримку єдиної церкви в Україні

За словами Гончаренка, президент виступить у парламенті з промовою на підтримку створення помісної автокефальної української православної церкви.

Президент Петро Порошенко в четвер, 19 квітня, виступить у Верховній раді із закликом підтримати звернення до Вселенського патріарха Варфоломія про створення помісної православної церкви в Україні. Про це повідомив заступник голови фракції "Блоку Петра Порошенка" Олексій Гончаренко в ефірі одного з телеканалів.  

 

За його словами, президент виступить у парламенті з промовою на підтримку створення помісної автокефальної української православної церкви.

 

Нагадаємо, 17 квітня президент України Петро Порошенко  повідомив, що написав офіційне звернення до Вселенського патріарха щодо надання автокефалії Православній Церкві в Україні.

 

18 квітня голова Верховної Ради повідомив, що в парламенті зареєстровано проект постанови "Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні". 

схожі новини