Новини 2018-04-20 20:51

У Британії створили спецгрупу для боротьби з впливом РФ

Група зосередиться на російському втручанні у вибори та дезінформації.

У парламенті Британії у п’ятницю, 20 квітня, створили спеціальну групу, яка зосередиться на російському втручанні у вибори і дезінформації. Про це повідомляє агентство АР.

 

Зазначається, що нова координаційна група об'єднує лідерів кількох впливових комітетів парламенту країни, у тому числі тих, що контролюють закордонні справи і оборону.

 

"Оскільки побоювання щодо російського негативного впливу зростають, дуже важливо, щоб ми зрозуміли ступінь активності Путіна", - сказав глава групи Том Тугендхат.

 

Він також зазначив, що Британія повинна наслідувати Сполучені Штати Америки у введенні санкцій  проти олігархів та високопосадовців, що мають зв’язки з Владіміром Путіним.

 

Раніше повідомлялося, що британський медіа регулятор Ofcom заявив про початок розслідування щодо телекомпанії Russia Today (RT), яку підозрюють у порушенні принципу неупередженості.

 

Нагадаємо, 5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

 

 

схожі новини