Новини 2018-04-21 19:25

Працівника Міноборони України викрили у шпигунстві на користь Росії - СБУ

Колишній український військовий за грошову винагороду збирав дані для передачі російським кураторам інформації з обмеженим доступом у сфері оборони України.

В суботу, 21 квітня, співробітники поліції викрили працівника одного із стратегічних підприємств Міністерства оборони на шпигунській діяльності на користь Російської Федерації. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

 

"Правоохоронці встановили, що уродженець Росії, полковник запасу Збройних сил України у липні 2017 року під час перебування у близьких родичів на території Росії був завербований кадровим співробітником російської воєнної розвідки", - йдеться у повідомленні.

 

Згідно повідомлення СБУ, колишній український військовий за грошову винагороду збирав дані для передачі російським кураторам. Зними він ділився інформацією з обмеженим доступом у сфері оборони України.

 

Варто зазначити, що російські спецслужби найбільше цікавились інформацією щодо виконання державних оборонних замовлень та розробок новітніх авіаційних систем виявлення безпілотних літальних апаратів, що використовуються під час проведення антитерористичної операції на cході України.

 

Нагадаємо, Федеральна служба безпеки РФ склала перелік з восьми осіб, що проживають у Великій Британії, яких планують ліквідувати російські спецслужби. Про це повідомив колишній агент КДБ, який у 1998 році втік до Британії і використовує вигадане ім'я Боріс Карпічков. Про відповідний список Карпічков дізнався в лютому 2018 роки від свого друга з російської спецслужби.

схожі новини