Новини 2018-04-23 15:21

Перше питання - ситуація в Україні. НАТО та РФ обговорили українське питання

За його словами Брукса, на кожній зустрічі між представниками НАТО і Росії обговорюватимуться такі "ділянки" як Балтійське море, Чорне море, Середземне море і, безумовно, Сирія.

На кожній зустрічі між представниками НАТО і Росії обговорюватимуть питання України. Про це розповів генеральний директор Міжнародного військового штабу НАТО, генерал-лейтенант Ян Брукс під час своєї прес-конференції.

 

"Перше питання, яке ставиться і обговорюється у нас на будь-якій зустрічі між НАТО і Російською Федерацією, - це ситуація в Україні. Ми ніколи не забуваємо про те, що відбувається в Україні. З іншого боку, так, ми проголошуємо такі цінності, як діалог, і коли ми розмовляємо на рівні "військові з військовими", то, безумовно, торкаємось такого питання, як зменшення ризиків на ділянках, де діє і наша, і їхня сторона", - підкреслив Брукс.

 

За його словами Брукса, ці "ділянки" включають такі регіони, як Балтійське море, Чорне море, Середземне море і, безумовно, Сирію.

 

"Друге питання, яке ми завжди піднімаємо на рівні військових - це прозорість навчань, які проводять наші сторони. Ми дуже прозоро проводим свої навчання, і намагаємось тим самим подати Росії сигнал, підштовхуючи їх, власним прикладом показуючи, що принцип прозорості необхідно зберігати. Власне, саме ці теми минулого тижня ми й обговорювали", - додав генерал -лейтенант.

 

Варто зазначити, 19 квітня в місті Баку зустрілися головнокомандувач сил НАТО в Європі Кертіс Скапаротті та начальник Генштабу ЗС РФ Валерій Герасимов. 

 

Як повідомлялось раніше, військовий комітет Північноатлантичного альянсу (НАТО) висловив готовність надалі надавати підтримку Україні, зокрема що стосується питань надання зброї.

схожі новини