Новини 2018-04-26 18:20

У МВС заявили, що поновленого на посаді глави ДСНС Бочковського судять за трьома статтями

Зазначається, що Бочковський перебуває у статусі обвинувачуваного.

Міністерство внутрішніх справ повідомило, що поновлений на посаді голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський перебуває у статусі обвинувачуваного за трьома статтями Кримінального кодексу. Про це повідомив речник МВС Артем Шевченко.

 

"Бочковському (інкримінують – Ред.) – ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), 366 (службове підроблення) ККУ. (Василю) Стоєцькому (екс-заступнику Бочковського – Ред.) – ст. 368 і ст. 364", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, Головне слідче управління МВС 23 березня 2015 року зареєструвало щодо цих двох осіб кримінальне провадження, згодом повідомило їм про підозру і направило обвинувальний акт до суду.

 

"Справу (щодо Бочковського і Стоєцького – Ред.) наразі розглядає суд першої інстанції. Процес слухається по суті, у них статус обвинувачених і підсудних, вони на лаві підсудних, юридично і фактично", – наголосив Шевченко.

 

Нагадаємо, у Києві Окружний адміністративний суд поновив Сергія Бочковського на посаді голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій. 

 

25 березня, на засіданні уряду у прямому ефірі за підозрою в корупції затримали керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького. Їх підозрюють в організації схеми по закупівлі палива за завищеною ціною.