Новини 2018-05-03 11:19

Волонтер заявив, що двоє мирних жителів отримали контузію внаслідок обстрілу Троїцького

Зазначається, що в результаті артилерійського обстрілу було пошкоджено лінію електропередач.

У Троїцькому Луганської області внаслідок артилерійського обстрілу двоє мирних мешканців отримали контузію, також було пошкоджено чотири житлових будинки, господарські будівлі та лінію електропередач. Про це повідомив волонтер Євген Каплін.

 

 

"Будинок по вул. Ковальської в результаті попадання 4-х артилерійських снарядів отримав масивне пошкодження покрівлі, скління і несучих конструкцій. Двоє мирних жителів отримали контузію. Осколками і вибуховою хвилею було знищено свійську птицю, поранена собака, і свиня. Пошкоджено свердловину з питною водою, в будинку була знищена побутова техніка", – йдеться в повідомленні.

 

За словами волонтера, ще один будинок, у якому проживає сім'я з чотирьох чоловік, з яких двоє – діти, через потрапляння на присадибну ділянку двох снарядів було пошкоджене скління, вхідних дверей та господарських будівель.

 

 

"Третій будинок по вул. Ковальської в ході потрапляння на присадибну ділянку артилерійських снарядів, отримав пошкодження скління і господарських будівель. В результаті поранення загинуло теля, яке в момент обстрілу перебувало на пасовищі біля двору", – зазначив Каплін.

 

 

Він також додав, що в четвертому будинку також пошкоджено скління.

 

 

Нагадаємо, у ніч на 2 травня окупанти здійснили вогневий наліт з артилерії калібру 152-мм на населений пункт Троїцьке. Російсько-терористичні війська випустили по мирному селищу, де немає позицій українських підрозділів, 15 снарядів.