Новини 2018-05-09 18:11

9 травня в Україні. Поліція затримала близько 30 осіб

За даними правоохоронців, щодо 16 осіб було складено адмінпротоколи за статтю про виготовлення та пропаганду георгіївської стрічки.

В Україні в середу, 9 травня, під час масових заходів правоохоронці затримали 28 осіб. Про це повідомив керівник департаменту комунікацій Національної поліції Ярослав Тракало.

 

"Станом на даний момент (близько 17:00 – Ред.) офіційні заходи по державі майже скрізь закінчилися. За підрахунками Національної поліції України, участь у них взяли близько 400 тис. громадян. Найбільш масовими вони були в столиці, а також в Одеській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій і Дніпропетровській областях. Всього в ході урочистих заходів за скоєння різних правопорушень у відділи поліції були доставлені 28 осіб", – йдеться в повідомленні.

 

За словами Тракала, відомості щодо двох громадян у Полтавській та Хмельницькій областях були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 436-1 (виготовлення, розповсюдження комуністичної (нацистської) символіки) Кримінального кодексу України.

 

"Щодо 16 осіб було складено адмінпротоколи за ст. 173-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення – виготовлення та пропаганда георгіївської стрічки", – додав він.

 

 

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ України повідомило, що 9 травня за використання забороненої символіки комуністичного режиму затримано сімох осіб. Крім того, у Одесі під час акції "Безсмертний полк" затримали двох учасників за скандування славослів'я Путіну і російських пропагандистських гасел. 

схожі новини