Новини 2018-05-11 14:06

В України наразі немає перспективи членства в ЄС - Мінгареллі

Зазначається, що за низкою причин Євросоюз не може запропонувати Україні дану перспективу.

Голова Представництва Європейського союзу в Україні Х’юг Мінгареллі у п'ятницю, 11 травня заявив, що в України наразі немає перспективи членства в Євросоюзі.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала він під час круглого столу "Європейський вибір України після Революції Гідності: можливості та проблеми" у Києві.

 

"Туреччина - одна з країн, які проводять переговори щодо вступу до Є ... У питанні України на сьогоднішній момент немає перспективи членства", - зауважив він.

 

За його словами, Угода про асоціацію України з ЄС покликана сприяти політичній і економічній інтеграції.

 

"Це велике розчарування для наших українських партнерів, тому що вони б хотіли перспективу членства в ЄС, але зараз за низкою причин ЄС не може запропонувати Україні таку перспективу", - підкреслив посол.

 

Раніше президент Європейської ради Дональд Туск повідомив, що саміт Україна–ЄС відбудеться 9 липня в Брюсселі. 

 

Як повідомлялося, 7 травня Київський міжнародний інститут соціології у квітні провів всеукраїнське опитування громадської думки щодо ставлення українців до вступу в ЄС та НАТО.  Зокрема, повідомляється, що 45,9% українців вважають, що Україна має йти інтеграційним напрямком вступу до Європейського Союзу. Вважають, що країна має йти напрямком вступу до Митного союзу – 8,9%. Ще 31,6% українців переконані, що Україні не слід ані орієнтуватися на вступ до ЄС, ані до Митного союзу.

схожі новини