Новини 15:19

Луценко анонсував подання на зняття недоторканності з трьох нардепів

Глава ГПУ повідомив, що планує підписати подання на наступному тижні.

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що незабаром підпише та внесе на розгляд Верховної Ради подання на зняття депутатської недоторканності з трьох народних депутатів. Про це він заявив в у п'ятницю, 11 травня, передає "112 Україна".

 

За словами глави ГПУ, законодавство сьогодні "досить серйозно" захищає депутатів, представляючи їм різні можливості ще до винесення рішення про позбавлення недоторканності.

 

"Приблизно 20 днів розділяє момент внесення подання у Верховну Раду про зняття недоторканності – до голосування в сесійній залі. Тому ми повинні просто розуміти, що це не одноразова дія. Однак на наступному тижні я маю намір підписати три подання і внести їх у Верховну Раду", – наголосив Луценко.

 

Нагадаємо, 19 квітня генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що має матеріали для зняття недоторканності з низки народних депутатів. За даними ЗМІ, Генеральна прокуратура може внести до парламенту подання на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова. 

схожі новини