Новини 2018-05-13 15:13

Дитяча футбольна команда України потрапила в ДТП у Білорусі, є загиблі і постраждалі

Міністр охорони здоров'я Білорусі Валерій Малашко взяв ситуацію під особистий контроль.

У Білорусі у Кам'янецькому районі діти з української футбольної команди потрапили в ДТП, внаслідок чого одна дитина загинула, ще шестеро отримали важкі травми. Про це повідомляє в неділю Міністерство охорони здоров'я Білорусі.

 

Варто зазначити, що аварія сталася 13 травня близько 7:00 години на 54 км автодороги Р-98 "Кам'янець-Шерешево-Свислочь". 

 

Одна дитина загинула, ще шестеро хлопців із важкими травмами були доставлені до Кам'янецької центральної районної лікарні. У всіх постраждалих діагностовано черепно-мозкові травми різного ступеня тяжкості, а також переломи і вивихи. Одна дитина перебуває у важкому стані і підключена до апарату штучної вентиляції легенів.

 

Міністр охорони здоров'я Білорусі Валерій Малашко взяв ситуацію під особистий контроль.

 

"Кращі лікарі Білорусі та всі необхідні матеріально-технічні ресурси задіяні для надання допомоги постраждалим в аварії дітям", - нагалосив він.

 

На разі з Бреста і Мінська до Кам'янця прибули бригади медиків. Частину постраждалих дітей планують перевести до Брестської обласної лікарні

 

У свою чергу начальник управління Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кириличпідтвердив, що в ДТП у Білорусі загинув один громадянин України і шестеро постраждали. Двоє з них перебувають у важкому стані.

 

"Група дітей поверталася з Польщі через Білорусь до Сумської області", - повідомив Кирилич.

 

Окрім цього, консул України в Бресті зранку виїхав на місце і відвідав потерпілих у лікарні.

 

"Спільно з органами місцевої влади вживаються першочергові заходи з надання допомоги потерпілим", - підкреслив представник МЗС.

схожі новини