Новини 2018-05-15 16:11

Суд продовжив запобіжний захід Савченко

Нардепа залишили під вартою ще на два місяці.

У Києві Шевченківський районний суд у вівторок, 15 травня, продовжив арешт народному депутату Надії Савченко, яку підозрюють у підготовці терактів. Про це на засіданні оголосив суддя Павло Слободянюк.

 

Так, Савченко залишили під вартою ще на два місяці.

 

Як повідомлялося, 14 травня на засіданні Шевченківського районного суду Києва народний депутат Надія Савченко попросила надати їй державного адвоката. Суд відклав на 15 травня розгляд клопотання про продовження арешту народному депутату. Як зазначається, новий адвокат Ніна Ткач попросила час для ознайомлення з матеріалами.

 

Раніше адвокати Олег Соловей та Дмитро Бугай розірвали договір про співпрацю з народним депутатом Надією Савченко, причиною відповідного рішення стала, зокрема, некоректна поведінка і позиція сестри Савченко – Віри, яка "вмішується у робочі відносини захисників і підзахисної".

 

Нагадаємо, Шевченківський райсуд Києва в п'ятницю, 23 березня, обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 59 діб для народного депутата Надії Савченко. 

 

22 березня Верховна Рада погодилася на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. За відповідні рішення проголосували 291, 277 та 268 нардепів. Працівники Служби безпеки України затримали та доставили її в будівлю відомства в Києві.

 

Крім того, генеральний прокурор Юрій Луценко оголосив Савченко підозру. За його словами, вона планувала теракт у залі парламенту. Луценка заявив, що Савченка причетна до вчинення низки кримінальних правопорушень, а саме: дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади; готування до злочину; вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією; посягання на життя державного чи громадського діяча; терористичний акт; створення терористичної групи чи терористичної організації; незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

схожі новини