Новини 16:23

Луценко вніс у Раду подання про притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Дунаєва

Згідно з текстом подання, Дунаєв подавав завідомо недостовірні відомості в декларацію.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від "Опозиційного блоку" Сергія Дунаєва. Про це у вівторок, 15 травня, повідомила прес-секретар глави ГПУ Лариса Сарган.

 

"Текст подання направлений Голові ВР та вже зареєстрований у парламенті. Згідно з текстом подання, Дунаєв С.В., будучи народним депутатом України, подавав завідомо недостовірні відомості у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави. В діях народного депутата вбачаються підстави для повідомлення про підозру за ст. 366-1 КК України", – йдеться в повідомленні.

 

 

За словами Сарган, досудове розслідування здійснює Національне антикорупційне бюро України під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

 

Як повідомлялося, 11 травня генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що незабаром підпише та внесе на розгляд Верховної Ради подання на зняття депутатської недоторканності з трьох народних депутатів. 

 

Нагадаємо, 19 квітня генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що має матеріали для зняття недоторканності з низки народних депутатів. За даними ЗМІ, Генеральна прокуратура може внести до парламенту подання на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова. 

схожі новини