Новини 2018-05-16 20:42

Україна попросила ОБСЄ перевірити дані про участь бойовиків ПВК "Вагнер" на Донбасі

Мова йде про збройні провокації проти підрозділів, залучених до операції Об’єднаних сил.

Україна під час засідання тристороннього контактної групи (ТКГ) звернулась до голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Ертурула Апакана з проханням перевірити залучення бойовиків приватної військової компанії "Вагнер" до провокацій проти підрозділів операції Об’єднаних сил (ООС). Про це повідомила перший віце-спікер українського парламенту Ірина Геращенко у Facebook.

 

"Попросили главу ОБСЄ Етурула Апакана перевірити інформацію про залучення бойовиків незаконного збройного формування "ПВК Вагнер" до збройних провокацій проти підрозділів, залучених до операції Об’єднаних сил", - написала вона.

 

 

Нагадаємо, 15 травня Служба безпеки України повідомила, що незабаром в окупований Донецьк прибудуть близько сотні найманців зі складу нелегальної приватної військової компанії "Вагнер" для підтримки терористичного угруповання "ДНР".  Крім того, у спецслужбі розповіли про докази щодо незаконної діяльності ПВК "Вагнер" в Україні.

 

Як повідомлялось, 18 квітня Служба безпеки України оприлюднила перелік найманців нелегальної приватної військової компанії "Вагнер", яких Росія таємно переправляла з Владивостока до Сирії на ракетному крейсері "Варяг" ВМФ Росії.