Новини 2018-05-17 09:59

На Донбасі українські військові провели навчання поблизу лінії розмежування

Як зазначається, екіпажі Мі-24 під час тренування використовують практику ведення радіообміну в повітрі та на землі за стандартами країн–членів НАТО "ІCАО".

На Донбасі українські екіпажі Мі-24 уперше провели навчання неподалік від лінії розмежування. Про це 16 травня повідомляє прес-центр штабу ООС.

 

 

"В рамках проведення операції Об’єднаних сил вперше проведено навчання передових авіаційних навідників з наведення екіпажів Мі-24 по наземних цілях. Метою практичних дій є підтримання навичок передових авіанавідників з наведення бойових вертольотів на наземні цілі, організація взаємодії армійської авіації із загальновійськовими підрозділами під час виконання вогневих завдань в їх інтересах", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, під час відпрацювання практичних дій командир механізованого підрозділу здійснює запит на вогневу підтримку з повітря. Водночас передові авіаційні навідники зі складу групи бойового управління дають цілевказання екіпажам бойових вертольотів, які на максимальній швидкості заходять на цілі противника та умовно їх знищують.

 

 

"Екіпажі вертольотів Мі-24 під час тренування використовують практику ведення радіообміну в повітрі та на землі за стандартами країн–членів НАТО "ІCАО" – спілкування англійською мовою, – додали в ООС.

 

Нагадаємо, 11 травня в Німеччині завершилися багатонаціональні військові навчання Combined Resolve X, у яких брали участь військовослужбовці Збройних сил України.