Новини 2018-05-17 13:13

Київрада заборонила феєрверки та салюти на час проведення ООС

Рішення було прийняте у зв’язку із завершенням АТО та початком ООС на Донбасі.

Київська міська рада заборонила використання піротехнічних засобів під час проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі. За відповідне рішення у четвер, 17 травня, проголосували 87 з 99 депутатів Київради.

 

Як і раніше, документом передбачається заборона на використання піротехніки під час проведення розважальних заходів через  неприйнятність урочистостей і салютів, коли в країні йдуть бойові дії. Оновлений документ дозволить уникнути можливих спекуляцій у зв’язком із зміною формату операції на Донбасі. Таким чином, відповідний пункт був викладений  у новій редакції: "Встановити, що дія цього рішення поширюється на час проведення в Україні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях".

 

Нагадаємо, рішення про заборону феєрверків та салютів було прийняте у 2014 році з метою зниження соціальної напруги через ситуацію на сході країни. Тоді Київрада пояснила, що будь-які декоративні "вибухи", що спричиняють піротехнічні вироби при запуску феєрверків, салютів сприймаються киянами із занепокоєнням.